A1net poskytuje vysokorychlostní wifi bezdrátové připojení k síti Internet v Kuřimi a okolí. Orientujeme se na připojení domácností, celých bytových domů i firemních zákazníků. Vyberte si z naší nabídky služeb v závislosti na tom, zda chcete posílat maily, sdílet multimédia, nebo stahovat velké soubory.

Co je to agregace a proč je pro vás důležitá.

Více informací naleznete zde.

1_mesice_zdarma

Bezdrátové připojení k internetu pro domácnosti i firmy

Internet od A1net využívají jak domácnosti, tak i firmy, kde jsou požadavky na bezdrátové připojení daleko vyšší. Vždy se jedná o profesionální služby, které pokryjí veškeré vaše potřeby na vysokorychlostní internet bez omezení.

Kolik zařízení, tolik připojení k internetu

Nezáleží na tom, zda používáte v domácnosti nebo firmě stolní počítače, notebooky, tablety nebo chytré telefony. Vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu od A1net funguje na libovolných zařízeních a v libovolném počtu uživatelů.

Díky domácí wifi už vás nebudou omezovat kabely

Bezdrátové připojení díky wifi-routeru má mnoho výhod. Tou nejpříjemnější je volnost pohybu bez omezení kabely, můžete tedy internet využívat kdekoli v dosahu wifi, třeba na zahradě, pohodlné terase, apod.

1) Bezdrátové připojení k internetu za skvělé ceny

A1net nabízí komplexní profesionální služby za dobrou cenu a s individuálním přístupem! Dle vašich požadavků a potřeb si můžete zvolit variantu připojení k internetu, která vám bude vyhovovat na 100%. Ceník wifi připojení najdete zde.

2) Vyzkoušejte si vysokorychlostní internet od A1net zdarma!

Nejste si jisti, jestli vám bude bezdrátové připojení k internetu od A1net vyhovovat? Přesvědčte se sami o jeho bezproblémovém provozu po dobu 1 měsíce zcela zdarma a nezávazně. Věříme, že budete spokojeni, stejně jako spousta uživatelů před vámi.

Máte-li zájem o bezdrátové připojení (wifi) nebo chytrou televizi IPTV, ověřte si dostupnost těchto služeb na mapě pokrytí.

V současné době mohou komplexní portfolio služeb A1net využívat obyvatelé těchto měst a obcí:

Zde jsou ke stažení smluvní podmínky

A1net nabízí komplexní profesionální služby za dobrou cenu a s individuálním přístupem!

Vyzkoušejte si internetové připojení od nás po dobu jednoho měsíce zdarma a nezávazně.

K připojení využíváme nejmodernějších technologií na optických vláknech a bezdrátová pojítka v 5 GHz, 10 Ghz, 17 Ghz, 24 Ghz, 80 Ghz včetně licencovaných pásem.

Námi používaná platforma technologií

MikroTik

ALCOMA_finalOrcave_finalSiklu_finalubiquiti_networks_final
Summit Developement

Aktuální typy rozhraní
Změřte si rychlost připojeníProfesionální zákaznická podpora A1net

Máte-li jakékoli dotazy ohledně wifi připojení k internetu, IPTV internetové televize nebo výhodného telefonování přes internet, neváhejte nás kontaktovat.

Objednejte si zkušební wifi připojení k internetu ještě dnes, jste-li obyvateli níže uvedených lokalit a okolí.

Braníškov, Březina, Bukovice, Čebín, Drásov, Hradčany, Hvozdec, Chudčice, Kuřim, Kuřim – Podlesí, Lažánky, Lomnice, Malhostovice, Maršov, Moravské Knínice, Rašov, Sentice, Skalička, Veverská Bítýška, Všechovice, Unín

Garantované rychlosti a dopad parametrů kvality na možnost využívání jednotlivých služeb.