Drásov

Internet Drásov

Naše společnost A1net nabízí připojení k internetu v Drásově.
V Drásově poskytujeme vysokorychlostní neomezený internet s širokou škálou tarifů pro domácnosti, firmy i větší společnosti. Informujte se též na výhodné volání a internetovou televizi.

Tarify nabízíme již od 216 Kč včetně DPH za měsíc (při platbě na 12 měsíců).

V Drásově nabízíme připojení k internetu již od roku 2007. V současné době máme pokryto 99,9 % Drásova signálem našeho internetového připojení.

V této lokalitě máme pokrytou celou řadu domácností kvalitním vysokorychlostním bezdrátovým internetovým připojením na moderní technologii 5GHz.

V lokalitě Drásov č.p. 459, 460 Vás rádi připojíme pomocí položeného kabelového rozvodu, tím máte možnost využívat ty nejrychlejší tarify z naší nabídky.

Kabelové rozvody pokládáme vždy v bytových, panelových nebo zděných domech. Na konkrétní místo se informujte na tel.: +420 777 304 145.

Pořiďte si kvalitní a rychlý internet bez omezení. Za kvalitou si stojíme, přesvědčte se sami o bezproblémovém provozu po dobu 1 měsíce zcela zdarma a nezávazně.

Zájemci o připojení si mohou nezávazně objednat připojení, nebo nás přímo kontaktovat s poptávkou. Zdarma k Vám přijede náš technik, který ověří dostupnost signálu a nabídne Vám kompletní řešení připojení k internetu.

Jméno a příjmení *
Telefon *
Váš email *
Ulice a č. orientační *
Město (lokalita) *
Patro a č. bytu
Tarif
Mám zájem o WiFi router - bezdrátové pokrytí objektu
Mám zájem o internetovou televizi
Poznámka

  * povinné údaje