Veverská Bítýška

Internet Veverská Bítýška

Naše společnost A1net nabízí připojení k internetu ve Veverské Bítýšce.
Ve Veverské Bítýšce poskytujeme vysokorychlostní neomezený internet s širokou škálou tarifů pro domácnosti, firmy i větší společnosti. Informujte se též na výhodné volání a internetovou televizi.

Tarify nabízíme již od 216 Kč včetně DPH za měsíc (při platbě na 12 měsíců).

Připojení k vysokorychlostnímu bezdrátovému internetu v lokalitě Veverská Bítýška provozujeme od roku 2008. V současné době máme pokrytou internetovým připojením téměř celou oblast Veverské Bítýšky včetně části chatové oblasti Mečkov.

V této lokalitě máme pokrytou celou řadu domácností kvalitním vysokorychlostním bezdrátovým internetovým připojením na moderní technologii 5GHz.

V určitých lokalitách Veverské Bítýšky Vás rádi připojíme pomocí položeného kabelového rozvodu, tím máte možnost využívat ty nejrychlejší tarify z naší nabídky.

Jedná se zejména o lokality: ulice Na Bítýškách č. p. 647, 648 a 649, ulice Na Bítýškách č. p. 610, 611 a 612, ulice Na Bítýškách č. p. 577, 578, 579, 580, 581 a 582, ulice Tišnovská č. p. 545, ulice M. Kudeříkové č. p. 690, 691 a 692. Kabelové rozvody pokládáme vždy v bytových, panelových nebo zděných domech. Na konkrétní místo se informujte na tel.: +420 777 304 145.

Není problém připojit jak domácnosti, tak i firmy, které ve Veverské Bítýšce sídlí. Můžeme Vám nabídnout i individuální nabídku připojení dle Vašich požadavků.

Pořiďte si kvalitní a rychlý internet bez omezení. Za kvalitou si stojíme, přesvědčte se sami o bezproblémovém provozu po dobu 1 měsíce zcela zdarma a nezávazně.

Zájemci o připojení si mohou nezávazně objednat připojení, nebo nás přímo kontaktovat s poptávkou. Zdarma k Vám přijede náš technik, který ověří dostupnost signálu a nabídne Vám kompletní řešení připojení k internetu.

Jméno a příjmení *
Telefon *
Váš email *
Ulice a č. orientační *
Město (lokalita) *
Patro a č. bytu
Tarif
Mám zájem o WiFi router - bezdrátové pokrytí objektu
Mám zájem o internetovou televizi
Poznámka

  * povinné údaje